Nuotraukų retušavimas

Turite nuotraukų su jums brangiomis akimirkomis, bet deja tos nuotraukos buvo užfiksuotos mėgėjiškai, todėl atrodo blankiai?

Gal geras akimirkas tose nuotraukose gadina į kadrą papuolę netinkami/nemalonūs daiktai ar žmonės? Pvz. šiukšlės, buteliai, ryškūs kelio ženklai, valkata ar koks kitas asmuo, kurio nepageidautumėte įsirėmintoje nuotraukoje?

Norėtumėte, kad to, ko nereikia nebeliktų nuotraukoje, o tai, kas svarbu – būtų gražiai paryškinta ir suakcentuota?

O gal turite kelis kadrus iš tos pačios scenos, bet viename kadre užsimerkęs vienas asmuo, o kitame – kitas ir būtų šaunu, iš tų kelių kadrų pagaminti vieną „apjungtą” nuotrauką, kur visi būtų atsimerkę?

Nebėda. Profesionalumo suteikti joms galima profesionalaus retušavimo būdu. Jūsų nuotraukos, kad ir kokios neprofesionalios ar sugadintos būtų – taps puikios ir bus tinkamos įsirėminti ir net padovanoti kažkam brangiam, kaip puikų atsiminimą.

Atsiųskite nuotraukas, kurias norėtumėte retušuoti ir brūkštelėkite, kas jose Jums nepatinka/kas norėtumėte, kad būtų retušuota. Ir tai bus padaryta.


Kaina sutartinė. Ji priklauso nuo to, kiek paprasta ar sudėtinga bus retušavimo užduotis bei nuo retušuojamų nuotraukų kiekio. Suprantama, kuo daugiau nuotraukų retušuosite, tuo 1 nuotraukos retušavimo kaina bus mažesnė.

Tiesiog atsiųskite nuotraukas, aprašykite užduotį ir sulauksite mano atsakymo, kiek tai kainuotų.

Norimas patobulinti nuotraukas man galite atsiųsti per WeTransfer.com (leidžia persiųsti iki 2GB duomenų). Kaip gavėją nurodykite tomas@varkalys.lt. Retušavimo užduotį galite paaiškinti parašę laišką (tomas@varkalys.lt).

Jau galite pradėti planuoti, į kokį fizinį formatą (rėmelis, fotoalbumas, fotoknyga, fotodrobė, fototapetas) perkelsite, patobulintas iki idealumo, nuotraukas.

Retušavimo pavyzdžiai


VILKITE vertikalią liniją kairėn arba dešinėn, kad atidengti norimą dalį originalios / retušuotos nuotraukos (ah.., ir kodėl niekas neskaito šito teksto ir vis bando spaudinėti tuos trikampiukus, kai iš tikro reikia tik nuspausti ir neatleidus nuvilkti tą prakeiktą vertikalią liniją į kurį nors šoną :)))).

 

Kitas pavyzdys. Buvo pasamdyta brangi fotografė, bet ji pateikė visas nuotraukas, kuriose spalvos buvo super šaltos, iškreiptos ir neteisingos – lyg būta fotografuota per mėlyną stiklą – teko koreguoti visų nuotraukų spalvas:

 

Originalioje fotografės nuotraukoje žemiau – šaltos spalvos bei pramoniniai pastatai fone. Retušuotoje nuotraukoje – atkurtos realios spalvos, o vietoj pastatų – fone „užauginta” augalija. Atkurtos detalės veiduose – t.y. dabar geriau matomi veidai.

 

Originalioje fotografės nuotraukoje žemiau – šaltos spalvos bei nepaprašyta pašalinių asmenų pasitraukti iš kadro. Retušuotoje nuotraukoje – panaikinti pašaliniai asmenys bei atkurtos realios spalvos.